30.6 C
Rzeszów
poniedziałek, 22 lipca, 2024

Palił śmiecie na podwórku i omal nie puścił z dymem gospodarstwa. Pożar gasili policjanci

REKLAMA

Upał i o pożar nietrudno. Wysuszona trawa pali się jak papier, a w Cisnej opiekun posesji postanowił jeszcze postanowił zrobić ognisko. Gdyby nie policjanci, omal nie spaliłby dobytku właścicieli.

W czwartek 30 czerwca w południe policjanci z posterunku w Baligrodzie mł. asp. Marcin Pelc i st. sierż. Paweł Wątroba, na patrolu w Cisnej zauważyli, że z posesji wydobywa się gęsty, czarny dym. Szybko się tym zainteresowali. Na miejscu zobaczyli, że ktoś rozpalił ognisko, ale ogień szybko wymknął się pod kontroli. Wokół nie było nikogo. Sami przystąpili do gaszenia płomieni, które zaczęły dosięgać budynku gospodarczego.

Używając przedmiotów, które znaleźli na posesji ugasili pożar. Wkrótce dołączyli do nich strażacy.

Policjanci ustalili, że pożar wywołał mężczyzna, który opiekował się posesją pod nieobecność właścicieli. Miał on spalać śmieci, a następnie pozostawić palenisko bez nadzoru i odjechać.

60-letni mieszkaniec powiatu leskiego został ukarany mandatem za sprowadzenie zagrożenia pożarowego oraz za termiczne przekształcanie odpadów.

Zobacz też:

Zderzenie kolosów. Jeden z kierowców wypadł z kabiny

Zabierał babci jedzenie. Wyrodny wnuczek trafił do aresztu

Czarny dym nad miastem. Wszyscy przybiegli sprawdzić, co się dzieje

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj