1.2 C
Rzeszów
poniedziałek, 5 grudnia, 2022

Najnowsze

Palił śmiecie na podwórku i omal nie puścił z dymem gospodarstwa. Pożar gasili policjanci

Upał i o pożar nietrudno. Wysuszona trawa pali się jak papier, a w Cisnej opiekun posesji postanowił jeszcze postanowił zrobić ognisko. Gdyby nie policjanci, omal nie spaliłby dobytku właścicieli.

REKLAMA

W czwartek 30 czerwca w południe policjanci z posterunku w Baligrodzie mł. asp. Marcin Pelc i st. sierż. Paweł Wątroba, na patrolu w Cisnej zauważyli, że z posesji wydobywa się gęsty, czarny dym. Szybko się tym zainteresowali. Na miejscu zobaczyli, że ktoś rozpalił ognisko, ale ogień szybko wymknął się pod kontroli. Wokół nie było nikogo. Sami przystąpili do gaszenia płomieni, które zaczęły dosięgać budynku gospodarczego.

Używając przedmiotów, które znaleźli na posesji ugasili pożar. Wkrótce dołączyli do nich strażacy.

Policjanci ustalili, że pożar wywołał mężczyzna, który opiekował się posesją pod nieobecność właścicieli. Miał on spalać śmieci, a następnie pozostawić palenisko bez nadzoru i odjechać.

CZYTAJ TEŻ:  Amazon obdarował uczniów

60-letni mieszkaniec powiatu leskiego został ukarany mandatem za sprowadzenie zagrożenia pożarowego oraz za termiczne przekształcanie odpadów.

Zobacz też:

Zderzenie kolosów. Jeden z kierowców wypadł z kabiny

Zabierał babci jedzenie. Wyrodny wnuczek trafił do aresztu

Czarny dym nad miastem. Wszyscy przybiegli sprawdzić, co się dzieje

REKLAMA

Najnowsze

REKLAMA

POGODA

Rzeszów
zachmurzenie duże
1.2 ° C
2.2 °
-0.2 °
92 %
6.2kmh
100 %
pon.
7 °
wt.
7 °
śr.
2 °
czw.
2 °
pt.
2 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu