6.5 C
Rzeszów
piątek, 19 kwietnia, 2024

Pożar samochodu przed przemyskim sądem. W środku zwłoki kierowcy

REKLAMA

W Przemyślu przed wejściem do Sądu Rejonowego w płomieniach stanął volkswagen golf. Ogień wypełniał wnętrze auta. Na miejscu kierowcy odkryto spalone zwłoki. Śledczy przypuszczają, że ofiarą jest 48-latek, ale muszą to potwierdzić wyniki badań DNA.

Do zdarzenia doszło w piątek, 29 kwietnia około godz. 4.30 na ranem. Nie jasne są okoliczności tragedii. Volkswagen golf znalazł się na chodniku i zatrzymał się tuż przed wejściem do sądu, który znajduje się przy ul. Mickiewicza, w ścisłym centrum miasta.

Nagle wnętrze samochodu wypełniło się płomieniami. Temperatura była tak ogromna, że rozsadzała szyby. Języki ognia wydobywały się na zewnątrz. Dym osmaliły elewację gmachu.

Świadkowie zawiadomili służby alarmowe. Strażacy szybko ugasili pożar. Na miejscu kierowcy znaleziono ciało. Było zwęglone.

Trwa ustalanie przyczyn zdarzenia. Auto było na jarosławskich numerach rejestracyjnych.

Na zdjęciu można zobaczyć uszkodzone tylne koło auta. Nie wiadomo jednak, czy stało się to skutek pożaru, czy zdarzenia drogowego – np. kolizji.

– Na miejscu zdarzenia pracuje grupa dochodzeniowo-śledzcza pod nadzorem prokuratora oraz biegły z zakresu pożarnictwa – informowała w dniu zdarzenia oficer prasowy przemyskiej policji asp. szt. Małgorzata Czechowska.

Początkowo nieznana była tożsamość mężczyzny. Wstępnie śledczy zakładają, że ofiarą jest 48-letni Aleksander B., który pochodził z powiatu jarosławskiego, ale mieszkał w Przemyślu. Prokuratura oczekuje na wyniki badań DNA, aby mieć stuprocentową pewność.

Prokuratura informuje, że podjęte postępowanie prowadzone jest w kierunku artykułu 151 Kodeksu Karnego.

Art. 151 brzmi:

Kto namową lub przez udzielenie pomocy doprowadza człowieka do targnięcia się na własne życie, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

😪 Kolejna śmierć spowodowana przemocą alienacji rodzicielskiej raptem cztery dni po Dniu Świadomości Alienacji…

Opublikowany przez Szczyty Alienacji Rodzicielskiej Czwartek, 5 maja 2022

Zobacz też:

Rzeka uwięziła mlekowóz! Niecodzienna akcja ratunkowa w Myscowej

Rabuś wszystko dobrze zaplanował. Nie przewidział tylko tego

Policjant wskoczył do rzeki i uratował zbiega

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj