14.4 C
Rzeszów
poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Czarny dym nad miastem. Wszyscy przybiegli sprawdzić, co się dzieje

REKLAMA

Pożar na Drabiniance w Rzeszowie. Czarny dym w środę wieczorem spowił całe osiedle. Zaciekawieni ludzi ruszyli sprawdzić, co się dzieje. Osiedlowe uliczki kompletnie się zakorkowały. Na miejscu okazało się, że płonie drewniana stodoła i na szczęście nie ma ofiar. Z ogniem walczyło kilka jednostek strażackich. Akcję dopiero zakończono o 1 w nocy. Strażacy robili wszystko, aby płomienie nie przedostały się na sąsiedni dom.

Straty są dość znaczne, szacowane na około 250 tys. zł. Stodoła spłonęła doszczętnie. Zniszczeniu uległ sprzęt rolniczy, zboża, a także spaliło się aż 60 kur.

Na razie nie wiadomo, co było przyczyną zdarzenia. Wyjaśnia do policja.

Pożar na Drabiniance w Rzeszowie. Czarny dym w środę wieczorem spowił całe osiedle. Zaciekawieni ludzi ruszyli sprawdzić, co się dzieje. Osiedlowe uliczki kompletnie się zakorkowały. Na miejscu okazało się, że płonie drewniana stodoła i na szczęście nie ma ofiar.

Opublikowany przez Wydarzenia Rzeszów/Podkarpacie Środa, 22 czerwca 2022

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj