18.8 C
Rzeszów
niedziela, 23 czerwca, 2024

Groza na A4. Ratował siebie i psa

REKLAMA

Najpierw pojawił się dym, a potem buchnęły płomienie. BMW zamieniło się w wielką kulę ognia. Wszystko działo się na A4 koło Chłopic w powiecie jarosławskim.

Pecha miał kierowca BMW. Obywatel Niemiec wracając do domu w trakcie jazdy zauważył wydobywający się spod maski dym. Wypełniła się nim także kabina. Mężczyzna zjechał na pas awaryjny. Zdążył uratować siebie i psa. Wyciągnął też z bagażnika kilka rzeczy. Potem załamany bezradnie obserwował jak jego auto zamienia się w wielką kulę ognia.

Do akcji ruszyli strażacy. Na miejsce przyjechało kilka wozów. Dwie jednostki OSP z Radymna i Pawłosiowa oraz zawodowa straż z Jarosławia. Ratownicy ugasili auto. Na czas działań ruch na A4 w kierunku Rzeszowa został na chwilę zablokowany przez policjantów.

BMW spłonęło doszczętnie. Kierowca musiał zorganizować dla siebie zastępczy samochód, aby wrócić do domu.

🔥Pożar🔥 W dniu dzisiejszym tj. 02.06.2021 o godz. 16:22 Otrzymaliśmy dyspozycję udania się na 635 kilometr autostrady…

Opublikowany przez OSP KSRG Pawłosiów Środa, 2 czerwca 2021

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj