16 C
Rzeszów
czwartek, 23 maja, 2024

Bandycka para w kominiarkach. Przyjechała pobić, zastraszyć i okraść

REKLAMA

Ktoś mocno dobijał się do drzwi. Mieszkający samotnie 42-latek takich gości się nie spodziewał. Kiedy otworzył, zaatakowali go bandyci w kominiarkach!

Wszystko działo się w powiecie jarosławskim. Sprawcy znali swoją ofiarę. Nie chcieli, by rozpoznała ich twarze. Dlatego zakryli je kominiarkami. Od początku napastnicy zachowywali się bardzo brutalnie. Pobili mężczyznę i straszyli go nożem.

Gospodarz obawiał się o życie. Sprawców interesowały tylko dwie rzeczy: komórka i laptop. Ale po co im był potrzebny stary sprzęt? Możliwe, że chodziło im o dane zapisane na dyskach. Ale oprawcy nie zdążyli ich przejrzeć. Niedługo po napadzie zatrzymali ich policjanci.

Bandziorami okazała się para z gminy Wiązownica. 30-latka i jej 24-letni partner usłyszeli zarzut dokonania rozboju i zostali aresztowani na 3 miesiące. Grozi im do 12 lat więzienia.

Podczas przeszukania samochodu należącego do podejrzanego mężczyznę znaleziono dowody: nóż, kominiarkę i skradzione urządzenia.

skradziony sprzet1
Skradziony sprzęt | Fot. KPP Jarosław

Zobacz też:

15-latek scyzorykiem śmiertelnie ugodził ojca

Wielki nalot na kluby ze striptizem. Klienci dostawali drinki, a potem tracili majątki. Poszkodowanych – kilkaset osób

Grzegorz G. (38 l.) odpowiada przed sądem za wypadek w Jamnicy. Przez niego zginęło niewinne małżeństwo

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj