14.9 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

Dramatyczne potrącenie na pasach

REKLAMA

Nie ma tu sygnalizacji i to jedno z najniebezpieczniejszych przejść dla pieszych w mieście. Doszło tu do kolejnego wypadku. Na ul. Cieplińskiego rozpędzony samochód wjechał w młodą kobietę, która na pasach przechodziła przez jezdnię. Zdarzenie zarejestrowała kamerka. Film pojawił się na YouTube.

Do zdarzenia doszło 29 września po południu. Przez przejście przechodziło dwoje pieszych. W tym miejscu ulica ma trzy pasy ruchu. Na skrajnym – lewym zatrzymały się dwa auta. Kobieta jadąca środkowym pasem – zaczęła hamować w ostatniej chwili, kiedy przed maską znajdowała się piesza.

Auto z wielką siłą uderzyło w poszkodowaną i podrzuciło ją w powietrze. Ofiara spadła kilka metrów za przejściem. Na filmie widać, że sama podniosła się z asfaltu. Według relacji świadka, dziewczyna była w szoku. Wkrótce karetka zabrała ją do szpitala na badania.

Sprawczynią wypadku zajęli się policjanci.

Filmik zamieszczony w internecie powinien być przestrogą dla wszystkich. Przejścia dla pieszych to miejsca, gdzie należy zachować szczególną ostrożność.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj