13.3 C
Rzeszów
niedziela, 16 czerwca, 2024

Potrącenie na przejściu. Emerytka trafiła do szpitala

REKLAMA

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotę na ulicy Baczyńskiego w Jaśle. Peugeot potrącił na przejściu 81-latkę. Poszkodowana z obrażeniami trafiła do jasielskiego szpitala. Z dotychczasowych ustaleń mundurowych wynika, że kierowca nie zachował należytej ostrożności. Był trzeźwy.

Policjanci przypominają, że znak „przejście dla pieszych” zobowiązuje kierowcę do zwolnienia i zachowania szczególnej ostrożności. Apel o ostrożność i rozwagę kierujemy również do pieszych, by nie wchodzili bezpośrednio przed nadjeżdżający pojazd. Nawet na przejściu dla pieszych, należy upewnić się, czy kierujący zdąży wyhamować. Oczywiście to pieszy ma pierwszeństwo, ale kierujmy się zawsze zasadą ograniczonego zaufania do innych uczestników ruchu.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj