13 C
Rzeszów
czwartek, 13 czerwca, 2024

Dramat na przejściu. Dziewczynkę zabrał do szpitala śmigłowiec

REKLAMA

To były sekundy i wystarczyła chwila nieuwagi. Na przejściu w Tryńczy w powiecie przeworskim ciężarówka potrąciła 12-letnią rowerzystkę. Dziecko zabrał do szpitala śmigłowiec.

Do wypadku doszło w środę (23/06) około godz. 12.40. Według informacji policji dziewczynka przejeżdżała przez przejście.

Dziecko zostało ranne. Na miejscu interweniowało pogotowie, grupa strażaków z komendy powiatowej i z OSP, a także policjanci.

Zdecydowano, że poszkodowana powinna trafić do specjalistycznego szpitala w Rzeszowie. Po chwili na miejscu wylądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który szybko przetransportował dziecko do rzeszowskiej kliniki. Na razie nie wiadomo w jakim 12-latka jest stanie i jak poważne są jej obrażenia.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku. Ciężarówką kierował 42-latek z Przemyśla. Policjanci od razu sprawdzili go alkomatem. Mężczyzna był trzeźwy.

potracenie w trynczy2
Poszkodowaną dziewczynkę do szpitala zabrał śmigłowiec | Fot. KP PSP Przeworsk

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj