13.3 C
Rzeszów
niedziela, 16 czerwca, 2024

Sam zgłosił się na policję i pożegnał z wolnością

REKLAMA

37-latek chcąc być praworządnym obywatelem i odpowiedzialnym kierowcą po imprezie zgłosił się na komendę, aby sprawdzić stan swojej trzeźwości. Mocno się zdziwił, kiedy mundurowi oświadczyli, że na wolność tak szybko nie wróci.

Do tej niecodziennej sytuacji doszło w Lubaczowie. Miejscową komendę odwiedził 37-latek ze Śląska. Wiedział, że wcześniej sporo wypił i czeka go jazda samochodem. Chciał sprawdzić, czy już może bezpiecznie kierować autem. Stan trzeźwości nie budził wątpliwości. Ale mundurowi przy okazji odnotowali dane przezornego szofera. Rutynowe sprawdzenie w bazie danych sprawiło, że zaświeciła się czerwona lampka. Okazało się, że mężczyzna ma coś jednak na sumieniu. Był poszukiwany. Ma do odsiedzenia 2 miesiące więzienia za kradzież.

37-latek pożegnał się z wolnością. Został odtransportowany do Zakładu Karnego.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj