23.9 C
Rzeszów
niedziela, 19 maja, 2024

Pomoc nadeszła na czas. Ratowniczy piesek spisał się na pierwszej akcji

REKLAMA

To była udana akcja i pierwszy sukces nowego pieska ratowniczego Bieszczadzkiej Grupy GOPR. Piesek Raptus odnalazł kobietę, która chciała targnąć się na życie.

Ratownicy GOPR zostali poproszeni o pomoc przez policję. Chodziło o poszukiwania kobiety, która przeszła załamanie nerwowe i zniknęła w okolicach Targowisk w powiecie krośnieńskim. Rodzina obawiała się, że może zrobić sobie coś złego.

Zaczął się wyścig z czasem. Do działań zaangażowano bardzo wielu ludzi. Pan Wojciech z GOPR ruszył do akcji ze swoim pieskiem Raptusem, który niedawno zakończył specjalne szkolenie. Dla czworonoga to były pierwsze takie poszukiwania. Okazało się, że to właśnie on dotarł do kobiety, którą uratowano. Została przekazana pod opiekę lekarzy i bliskich.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj