15.5 C
Rzeszów
sobota, 20 lipca, 2024

Podjechali BMW i wywieźli do lasu

Porwali 15-latka, by zdradził swój klub

REKLAMA

Groza na ulicy! 15-latek został uprowadzony w Bratkowicach pod Rzeszowem przez 4 napastników. Sprawcy podjechali bmw, wciągnęli chłopaka do auta, a potem wywieźli do lasu.

Powód? Bardzo dziwny. Porywacze kazali ofierze, aby wyparła się sympatii do rzeszowskiego klubu piłkarskiego, którego była kibicem – prawdopodobnie chodziło o Stal Rzeszów. Sprawcy – powiązani ze środowiskiem pseudokibiców Resovii – wszystko nagrali komórką. Potem nagranie rozsyłali do jego znajomych. Następnie odwieźli pokrzywdzonego do jego rodzinnej miejscowości.

Ojciec nastolatka powiadomił policję w Rzeszowie. Mundurowi ustalili 3 podejrzanych opryszków: dwóch 19-latków i 21-latka. Czwarty jest poszukiwany.

Grupa usłyszała zarzut bezprawnego pozbawienia wolności. Teraz sami mogą być pozbawieni wolności przez sąd. Za przestępstwo grozi im do 5 lat więzienia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj