31.6 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Dziękuję Rudolfie za wierną służbę

REKLAMA

Oto historia prawdziwej przyjaźni. Policyjny pies Rudolf nieraz udowodnił, że za swoim panem wskoczyłby w ogień. Niestety choroba przekreśliła dalszą karierę dzielnego psiaka. Weterynarz kazał go uśpić, ale opiekun na to nie pozwolił. Zatroszczył się o swojego wiernego kompana.

Rezolutny owczarek służył w policji w Lubaczowie 8 lat. Na swoim koncie ma wiele sukcesów. Brał udział w poszukiwaniach zaginionych osób, tropił przestępców, nie pozwolił nietrzeźwemu kierowcy ukryć się w plantacji rzepaku.

Owczarek jest bezwzględny wobec złych ludzi, ale potulny wobec dzieci, dlatego często sprawiał im radość odwiedzając ze swoim panem przedszkola. Zawsze wzbudzał zachwyt, prezentując jak dobrze jest wyszkolony i wychowany.

Teraz czas na zasłużoną emeryturę. Rudolf o nic nie musi się jednak martwić. Trafił do domu swojego opiekuna – mł. asp. Leszka Wróbla. – Nie mogłem go zostawić. To mój przyjaciel – stwierdza policjant.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj