30.6 C
Rzeszów
poniedziałek, 22 lipca, 2024

Policjanci naprawili jej auto. Tak im się odwdzięczyła

REKLAMA

21-latka jechała samochodem i w aucie spaliła się żarówka. Kobieta znalazła się w sporym kłopocie, bo była noc, mgła i długa droga do Warszawy. Na szczęście z tarapatów wywabili ją policjanci.

Mundurowi z Nowej Dęby zamienili się w mechaników i naprawili lampę w citroenie. Kobieta bezpiecznie dotarła do celu. Po kilku dniach przysłała e-mailem list do komendy. Bardzo dziękowała za pomoc.

„Chciałabym powiadomić o wyróżniającym się zachowaniu Panów policjantów w Nowej Dębie. Panowie będący na służbie dnia 14 .11.2021r. w godzinach nocnych, udzielili mi niezbędnej pomocy w wymianie światła w samochodzie na stacji benzynowej w Nowej Dębie. Nie jestem mieszkanką Podkarpacia, a czekała mnie długa podróż i dzięki im mogłam bezpiecznie wrócić do Warszawy. Jeszcze raz serdecznie im za to dziękuję. Ich troska i zachowanie jest wzorem do naśladowania. Z wyrazami szacunku”.

Dwaj pomocni funkcjonariusze to sierż. Maciej Maszewski (służy w policji od 3 lat) i jego kolega post. Grzegorz Wilk, który policjantem jest od kilku miesięcy. Obaj wykazali się empatią, życzliwością i troską o bezpieczeństwo bliźniego.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj