30 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Policjant chciał nagrać komórką, co klientka ma pod sukienką

REKLAMA

To się nie mieści w głowie! Kobieta będąc z mężem na zakupach w markecie padła ofiarą erotomana. Mężczyzna komórką próbował nagrać, co klientka ma pod sukienką. Okazało się, że ujęty na gorącym uczynku podglądacz to… policjant!

Do niebywałego zdarzenia doszło w miniony piątek w hipermarkecie E. Leclerc w Rzeszowie. Jak wynika z ustaleń prokuratury, kobieta była na stoisku z napojami. Nagle podszedł do niej mężczyzna, przyklęknął i na wysokości kolan włożył jej pod sukienkę komórkę.

– Robił filmiki i zdjęcia smartfonem – napisał do redakcji Nowin zbulwersowany pan Grzegorz, mąż poszkodowanej.

Zrobiło się zamieszanie i podglądacz został zatrzymany. Na gorącym uczynku ujął go mąż kobiety oraz pomogła ochrona marketu. Na miejsce wezwano policję. Okazało się, że zatrzymany mężczyzna to 34-letni policjant, według jednego z portali – dzielnicowy z II komisariatu. Sprawą zajmuje się prokuratura. Małżeństwo zostało już przesłuchane i złożyło oficjalną skargę.

Nie wiadomo jeszcze z jakiego paragrafu może odpowiadać podglądacz. Możliwe, że będzie to nieobyczajny wybryk. Z pewnością policjantowi grozi postępowanie dyscyplinarne. Polecił je wszcząć komendant, a chodzi o naruszenie etyki zawodowej.

Policjant jest na zwolnieniu lekarskim. Formalnie nie usłyszał jeszcze żadnych zarzutów.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj