13.3 C
Rzeszów
niedziela, 16 czerwca, 2024

Policjant spowodował kraskę w centrum i uciekł. Odnalazł się w szpitalu

REKLAMA

28-letni policjant z jednego z rzeszowskich komisariatów okazał się sprawcą niedzielnej kraksy na ul. Targowej w Rzeszowie. Mężczyzna kierował audi. Po zdarzeniu uciekł. Kiedy się odnalazł, był nietrzeźwy.

Do zdarzenia doszło o 6 rano. 28-latek kierował białym audi. Stracił panowanie nad pojazdem i z wielką siłą uderzył w zaparkowaną toyotę. Kierowca audi porzucił rozbity wrak i oddalił się z miejsca zdarzenia, zanim na miejsce dotarły służby ratunkowe.

Kierowca był poszukiwany. W południe mężczyzna zgłosił się do szpitala, ponieważ odniósł obrażenia. Został przebadany alkomatem. Okazało się, że ma 0,6 promila alkoholu.

Sprawą zajmuje się prokuratura. W poniedziałek przedstawiła policjantowi zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. –

Podejrzany przyznał się do winy i odmówił złożenia wyjaśnień – informuje prokuratura.

Osobne postępowanie dyscyplinarne zostało wszczęte przez komendę.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj