30.6 C
Rzeszów
poniedziałek, 22 lipca, 2024

Policjant pomógł zagubionemu psu. Wkrótce do komendy przyszedł list

REKLAMA

Policjant z Jarosławia to człowiek o wielkim sercu. St. sierż. Marcin Drzymuchowski przygarną zagubionego psa, a potem odnalazł jego właściciela. Do komendy wpłynął list z podziękowaniami od kobiety, która była świadkiem tej interwencji. Była pod wrażeniem otwartości, zaangażowania i dobrego podejścia do sprawy, którą wykazał się sierżant

Do zdarzenia w Jarosławiu. Kobieta późnym wieczorem znalazła labradora i zawiadomiła o tym dyżurnego jarosławskiej komendy. Na miejsce został skierowany patrol wydziału patrolowo-interwencyjnego.

St. sierż Marcin Drzymuchowski, podjął się opieki nad zwierzęciem. Zabrał czworonoga do swojego domu, nakarmił i ustalił jego właściciela. Na drugi dzień labrador trafił do swojego pana. 

Policjant powiadomił też zgłaszającą, która była bardzo przejęta losem zwierzaka, że nie musi się już martwić, bo historia skończyła się szczęśliwie.

Kobieta postanowiła docenić postawę funkcjonariusza i napisała list do komendanta:

„Bardzo, ale to bardzo chciałabym pochwalić Pana podwładnego za zaangażowanie w całą sytuację. Od samego początku wykazywał dużą chęć pomocy zwierzakowi (..) sam podjął się opieki nad zwierzęciem do momentu znalezienia właścicieli. (…) Gratuluję i zazdroszczę takiego pracownika” – podkreślała swoje uznanie mieszkanka Jarosławia.

– Nasza praca to służba innym. Cieszy nas, że ktoś ją zauważa i docenia. Tak miłe słowa są motywacją do dalszych działań – komentują list policjanci z Jarosławia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj