21 C
Rzeszów
wtorek, 6 czerwca, 2023

Policjanci ratują życie mężczyzny w samochodzie

REKLAMA

Policjanci z Niska odnieśli kolejne zwycięstwo w walce o życie obywateli! Tym razem na parkingu przy drodze ekspresowej S19 koło Jeżowego znaleźli 63-letniego kierowcę, który miał problemy ze zdrowiem. Dzięki szybkiej i skutecznej interwencji mężczyzna na czas do szpitala.

Jak wynika z relacji policjantów, mężczyzna dzwonił do swojej żony, ale połączenie się zerwało, a on sam źle się poczuł. Zaniepokojona kobieta wykręciła numer alarmowy 112, prosząc o pomoc.

Patrole z komendy w Nisku natychmiast wyruszyły na poszukiwania mężczyzny i jego samochodu, który znajdował się gdzieś w okolicy S19.

W końcu odnaleźli opla z 63-latkiem na parkingu. Mężczyzna potrzebował natychmiastowej pomocy medycznej. Policja niezwłocznie zadzwoniła po karetkę, która przetransportowała poszkodowanego do szpitala.

Dzięki skutecznej akcji niskich policjantów, życie mężczyzny zostało uratowane. To kolejny dowód na to, że policjanci są gotowi i zdeterminowani, aby chronić i służyć swoim obywatelom.

Najnowsze

Najnowsze

POGODA

Rzeszów
bezchmurnie
21 ° C
21 °
21 °
52 %
4.1kmh
0 %
wt.
21 °
śr.
18 °
czw.
22 °
pt.
23 °
sob.
23 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu