20.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Policjanci ratują życie mężczyzny w samochodzie

REKLAMA

Policjanci z Niska odnieśli kolejne zwycięstwo w walce o życie obywateli! Tym razem na parkingu przy drodze ekspresowej S19 koło Jeżowego znaleźli 63-letniego kierowcę, który miał problemy ze zdrowiem. Dzięki szybkiej i skutecznej interwencji mężczyzna na czas do szpitala.

Jak wynika z relacji policjantów, mężczyzna dzwonił do swojej żony, ale połączenie się zerwało, a on sam źle się poczuł. Zaniepokojona kobieta wykręciła numer alarmowy 112, prosząc o pomoc.

Patrole z komendy w Nisku natychmiast wyruszyły na poszukiwania mężczyzny i jego samochodu, który znajdował się gdzieś w okolicy S19.

W końcu odnaleźli opla z 63-latkiem na parkingu. Mężczyzna potrzebował natychmiastowej pomocy medycznej. Policja niezwłocznie zadzwoniła po karetkę, która przetransportowała poszkodowanego do szpitala.

Dzięki skutecznej akcji niskich policjantów, życie mężczyzny zostało uratowane. To kolejny dowód na to, że policjanci są gotowi i zdeterminowani, aby chronić i służyć swoim obywatelom.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj