25 C
Rzeszów
środa, 17 lipca, 2024

15-letni pirat drogowy. Łamał prawo pod okiem ojca

REKLAMA

Policjanci z Łańcuta złapali na radar renault, które przez miejscowość pędziło z dużą prędkością. Jakież było zdziwienie mundurowych, kiedy okazało się, że drogowy pirat to 15-latek. Pasażerem był ojciec małolata. Mężczyzna uczył syna jazdy samochodem, choć sam nie ma prawa jazdy!

49-latek z Markowej urządził naukę jazdy. Mężczyzna nie zważał na to, że udostępniając samochód dziecku, łamie prawo. Nie przejął się także niebezpieczną jazdą młodego kierowcy. Samochód gnał przez miejscowość dużo szybciej niż pozwalają na to przepisy. Policyjny radar natychmiast go „złapał”.

Teraz młodzieniec przejdzie szkolenie z prawa. To akurat przeprowadzi Sąd Rodzinny, który zajmie się sprawą nieletniego kierowcy. A grozi mu kurator, a także zakaz prowadzenia pojazdów do 21 roku życia.

Ojciec też odpowie przed sądem za świadome umożliwienie osobie bez uprawnień kierowanie swoim autem.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj