16.2 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

Bohaterowie! Policjanci w ostatniej chwili uratowali rodzinę

REKLAMA

To był heroiczny wysiłek. Dwóch policjantów z Krosna ruszyło na ratunek rodzinie, która traciła przytomność. Liczyła się każda sekunda. Toksyczny czad zwiększał swoje stężenie!

Wszystko działo się 10 marca. Bohaterką była też 14-latka, która zauważyła, że coś złego dzieje się z domownikami i nie oglądając się na nic, sięgnęła po telefon. – Rodzice dziwnie się zachowują – powiedziała dziewczynka dzwoniąc pod 112.

Sygnał pojechał sprawdzić patrol. Gdy mł. asp. Łukasz Jaworski i mł. asp. Bartosz Jasłowski dotarli na miejsce, nastolatka otworzyła im drzwi, po czym zemdlała. W środku leżeli rodzice zgłaszającej, a na piętrze przebywało jeszcze dwoje dziewięciolatków, na szczęście byli przytomni. Diagnoza mundurowych była celna – tlenek węgla. Niezwłocznie przewietrzyli pomieszczenia, wezwali strażaków i ratowników medycznych. Pięcioosobowa rodzina z objawami zatrucia została zabrana przez medyków na obserwację.

Dzięki bohaterskiej postawie dziewczynki i bezbłędnemu działaniu policjantów pięć osób ocaliło życie!

O akcji policjantów z Krosna pisze branżowa Gazeta Policyjna. W artykule, wymienione są również inne bohaterskie działania mundurowych z ostatnich tygodni w Polsce.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj