2.5 C
Rzeszów
piątek, 1 grudnia, 2023

Lubi drogie ciuszki i nie lubi za nie płacić

REKLAMA

Sensacyjna kradzież markowych ciuszków w jednej z krośnieńskich galerii handlowych wstrząsnęła spokojnym miastem! Policjanci z Krosna postanowili nie dać złodziejce ani chwili spokoju i rozpoczęli gorące pościgi w celu ujęcia sprawczyni. Akcja się udała.

Złodziejka dokonała rabunków w tym samym sklepie nie jeden, lecz dwa razy! Pierwszy atak miał miejsce 10 lutego, a kolejny 22 lutego. Trudno uwierzyć, że nieznajoma kobieta odważyła się na tak bezczelne działania, zadając tym samym bolesny cios właścicielom. Straty, które ponieśli, szacowane są na kilkuset złotych. Jednak to nie tylko pieniądze są na szali – poczucie bezpieczeństwa klientów również zostały naruszone.

Na szczęście, za sprawą monitoringu, udało się utrwalić wizerunek złodziejki. Policja opublikowała zdjęcie i to okazało się skutecznym rozwiązaniem. Dzięki temu, zidentyfikowano tajemniczą damę i poszukiwania zostały odwołane.

Dla sprawczyni następnym etapem będzie sąd. Za kradzież grozi do 5 lat więzienia. Sąd może zobowiązać skazanego, do naprawy szkody.

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj