13.3 C
Rzeszów
niedziela, 16 czerwca, 2024

Znaleziono ciało 27-latka w potoku. Co się wydarzyło?

REKLAMA

W niedzielę po godz. 14 w miejscowości Równe w powiecie krośnieńskim znaleziono ciało młodego mężczyzny. Zwłoki znajdowały się na uboczu, w potoku przy ul. Staronia. Ustalono, że ofiara to 27-latek. Nie wiadomo jakie są okoliczności jego śmierci. Wszystko jednak wskazuje na nieszczęśliwy wypadek.

Sprawę badają policja i prokuratura. Zarządzono przeprowadzenie sekcji zwłok. Z naszych ustaleń wynika, że przyczyną śmierci Andrzeja B. było utonięcie.

Młodzieniec wyszedł na spacer ze swoim psem. Poszedł spotkać się ze znajomymi. Kiedy wracał przechodził przez niewielką kładkę nad potokiem. Nie wiadomo w jaki sposób wpadł do wody. – Potok jest wartki, płynie po betonowych płytach. Strumień musiał go porwać i znieść kilkadziesiąt metrów dalej, gdzie jest już znaczeni głębiej – opisuje nam mieszkaniec miejscowości.

Mężczyzna był poszukiwany przez rodzinę. To oni znaleźli Andrzeja. Ich niepokój wzbudził najpierw pies, który w nocy przybiegł sam do domu. Bliscy myśleli, że 27-latek zatrzymał się u znajomych. Następnego dnia zaczęli przeszukiwać sami okolicę.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj