11.4 C
Rzeszów
sobota, 15 czerwca, 2024

Policjanci pomogli bocianowi

REKLAMA

Policjanci w czasie służby pomagają nie tylko ludziom. Funkcjonariusze z Zaklikowa, dzięki zgłoszeniu, znaleźli rannego bociana. Ptak został przekazany pod opiekę lekarza weterynarii.

W miniony piątek, około godz. 8.30, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli otrzymał informację o rannym bocianie w okolicach drogi w miejscowości Zdziechowice. Na miejsce udali sie policjanci z posterunku w Zaklikowie. W trakcie sprawdzania terenu, ujawnili na jednym z pól uprawnych rannego bociana. Ptak próbował poderwać się do lotu, jednak nie był w stanie.

Ponieważ bocian miał ślady krwi na skrzydle, policjanci złapali rannego ptaka, by ten nie zrobił sobie większej krzywdy. Na miejsce został wezwany lekarz weterynarii, który zabrał rannego bociana. Funkcjonariusze ustalają, czy okaleczenie to skutek potracenia przez pojazd, czy inne działanie.

303 244962
Uratowany bociek | Fot. KPP Stalowa Wola

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj