21.6 C
Rzeszów
wtorek, 16 lipca, 2024

Z komisariatu za kraty

Policja szukała go listem gończym. Wystarczyło poprosić

REKLAMA

36-latek ma do odsiadki karę więzienia, ale sam nie chciał zgłosić się do Zakładu Karnego. Był poszukiwany. Ale mężczyzna sam się zgłosił. Skorzystał z zaproszenia policjantki, która zajmowała się jego – zupełnie inną sprawą.

Początkiem czerwca, Sąd Rejonowy w Rzeszowie wydał postanowienie o przymusowym doprowadzeniu do zakładu karnego 36-letniego mieszkańca powiatu rzeszowskiego. Mężczyzna ma do odbycia karę 3 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko rodzinie.

Jednostką, która prowadziła czynności poszukiwawcze za 36-latkiem, był komisariat w Boguchwale, ale informacja o poszukiwanym była przekazana wszystkim policjantom z rzeszowskiej komendy.

Kiedy dowiedziała się o tym policjantka z Głogowa Małopolskiego, postanowiła oszczędzić pracy kolegom. Prowadziła sprawę mężczyzny, w której występował w roli świadka. Zadzwoniła do niego i zaprosiła na spotkanie, aby uzupełnił coś w dokumentacji.

36-latek przyszedł i zdziwił się, że to zasadzka. Szybko wolności nie zobaczy.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj