21.1 C
Rzeszów
czwartek, 20 czerwca, 2024

Jak koniem dogonić motor? Policyjne wierzchowce nie mają z tym problemu

REKLAMA

Policjanci na koniach kontra wandale na crossach! Rumaki okazują się wcale nie gorsze od koni mechanicznych, zwłaszcza kiedy liczy się nie prędkość, a taktyka. W okolicach Korczyny pod Krosnem mundurowi dzięki swoim wierzchowcom złapali dwóch nastolatków (15 i 16 l.) z gminy Miejsce Piastowe, którzy uprzykrzali życie rolnikom i rozjeżdżali motorami uprawy.

Niedawno o szkodach w uprawach było głośno w mediach, kiedy jeden z poszkodowanych gospodarzy – właśnie z Korczyny – oferował 1000 zł nagrody za pomoc w ujęciu sprawców.

Zatrzymani teraz młodzieńcy odpowiedzą przed sądem rodzinnym. Sąd może zobowiązać rodziców do pokrycia szkód wyrządzonych przez ich synków. Kuratorzy, którzy na potrzeby sądu dokonują wcześniej wywiadu, bardzo często wnioskują o zastosowanie takich środków. Mądre to i sprawiedliwe!

Zobacz też:

Brawurowa ucieczka z sądu. Policja dopadła ściganego opryszka i ocaliła honor

Skuterem pędził na dwóch gazach po alkohol

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj