16 C
Rzeszów
czwartek, 23 maja, 2024

Walka z wilkiem w sercu Bieszczad. Dramatyczne chwile pana Jerzego

REKLAMA

Historia dramatu, który spotkał 61-letniego mieszkańca Daszówki w Bieszczadach, poruszyła całą Polskę. Mężczyzna, który mieszka na samym jej krańcu opowiada, że został zaatakowany przez samotnego wilka.

Gospodarz próbował sprawdzić, co tak bardzo przestraszyło jego psa, który nagle wbiegł do domu. Kiedy wyszedł na zewnątrz, natknął się na samotnego wilka, który czaił się na podwórzu przed drzwiami.

Wilki są w tych okolicach codziennością, ale wcześniej nie dochodziło do bezpośredniego kontaktu z ludźmi. Teraz – jak relacjonuje 61-latek – zwierzę go zaatakowało. Pan Jerzy musiał stoczyć walkę z drapieżnikiem. Mężczyzna został poraniony w prawą rękę. – Wilk omal nie odgryzł mi kciuka – opowiada.

Gospodarz zdołał odeprzeć ataki i zadał cios w nos, co spowodowało, że drapieżnik odskoczył i uciekł.

61-latek został poważnie ranny i wymagał natychmiastowej pomocy medycznej. Trafił na kilka dni do szpitala.

Zdarzenie zostało zgłoszone do odpowiednich służb i jest obecnie badane. Mieszkańcy okolic są zaniepokojeni. Urzędnicy apelują o ostrożność oraz zgłaszanie wszelkich niebezpiecznych sytuacji.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj