24.3 C
Rzeszów
poniedziałek, 20 maja, 2024

Nawałnice w powiecie przeworskim: Mieszkańcy zmagają się z lokalnymi podtopieniami i utrudnieniami w ruchu!

REKLAMA

W wyniku nagłych i intensywnych opadów deszczu, powiat przeworski znalazł się w tarapatach. Sytuacja najbardziej dramatyczna była w północnej części powiatu, dotykając gmin Sieniawa i Adamówka. W obliczu nieustających deszczowych zasieków, strażacy przez kilka godzin poświęcali się usuwaniu skutków tych nawałnic.

26 maja niezwykle obfite opady spowodowały lokalne podtopienia, które dotknęły liczne obszary, zalewając ulice, posesje i tereny publiczne. Mieszkańcy, zaskoczeni nagłą falą deszczu, starają się bronić swoje domy i mienie przed wodą, pomagając sobie nawzajem w tych trudnych chwilach.

W rejonach gmin Sieniawa i Adamówka sytuacja była szczególnie trudna. Tamtejsze strażackie jednostki działali na pełnych obrotach, mobilizując swoje siły i środki w celu opanowania sytuacji. Z zapałem i determinacją walczyli wodą, pomagając mieszkańcom, których posesje zostały zalane.

Ruch drogowy również został dotknięty skutkami tych gwałtownych opadów. Zalane drogi i ulice sprawiały, że poruszanie się stawało się utrudnione i niebezpieczne. Kierowcy musieli być czujni i ostrożni, dostosowując swoją jazdę do panujących warunków.

Zobacz też:

Majster Bieda – zwyczajny niezwyczajny bohater. Symbol Bieszczadów teraz zawsze będzie z nami

Dachowanie busa. Kierowca przesadził z prędkością

Dachowanie przez promile. Cud, że nikt nie zginął

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj