8.8 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Rozbił windę i podpalił samochód. Zdradziła go pokrwawiona ręka

REKLAMA

27-latek przeszedł przez osiedle w Krośnie niczym tajfun. Zdewastował kabinę windy, próbował podpalić skrzynkę na listy, na koniec podłożył ogień pod zaparkowany samochód.

Wszystko działo się na ul. Piastowskiej w Krośnie. Nagle całą okolicę spowiły kłęby dymu. Doszło do pożaru samochodu. Strażacy szybko opanowali ogień i ustalili, że było to podpalenie.

Policjanci otrzymali więcej niepokojących sygnałów. Wcześniej piroman wyżywał się na windzie. Próbował też podpalić skrzynki pocztowe w bloku.

Po dwóch godzinach patrol zatrzymał podejrzanego. Szedł ulicą z pokrwawioną ręką, którą poranił sobie podczas demolki. Mężczyzna był kompletnie pijany. Miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Został zabrany na pogotowie, a potem trafił na komendę.

Podejrzany 27-letni mieszkaniec gminy Chorkówka działał w warunkach recydywy, czyli powrotu do przestępstwa, za co sąd może wymierzyć mu karę wyższą od przewidzianego za zniszczenie mienia okresu 5 lat więzienia.

Zobacz też:

Przez podpalacza stracili gospodarstwo

Zaczadzenie w Grzęsce. W domu znaleziono ciało mężczyzny

Straszna śmierć gospodarza. Zapaliło się na nim ubranie

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj