16 C
Rzeszów
czwartek, 23 maja, 2024

Podkarpacki świat sportu w żałobie. Zmarł zawodnik. Mateusz miał dopiero 23 lata

REKLAMA

„Cały czas myśleliśmy, że to nie prawda… A jednak…” – piszą zasmuceni koledzy z klubu. Nie tylko przyjaciołom i znajomym, ale również wielu kibicom nie sposób pogodzić się z myślą, że już więcej nie zobaczą Mateusza na boisku. Ten niezwykle utalentowany sportowiec odszedł nagle i przedwcześnie. Dopiero wszystko było przed nim. Miał tylko 23 lata.

Mateusz Walski był sportowym działaczem i zawodnikiem futbolu amerykańskiego. Był związany z dwoma klubami KFA Aviators Mielec oraz Rzeszów Rockets. – Członek zarządu, ale przede wszystkim kochany syn i brat – piszą o nim koledzy.

Nie wiadomo, co było przyczyną śmierci. Mateusz zmarł w niedzielę, 4 września. 7 września w Chorzelowie (pow. mielecki) odbył się pogrzeb.

Mateusz był zafascynowany sportem, zwłaszcza futbolem amerykańskim. Od młodych lat uprawiał tę dyscyplinę i jako zawodnik, a także działacz klubowy ją popularyzował. Jego drużyny występują nie tylko na boisku. Często biorą udział w licznych imprezach – ostatnio np. w Paniadze w Rzeszowie, która odbywała się w stylu amerykańskim.

Nagłe odejście Mateusza to ogromna strata dla podkarpackiego sportu.

😥 Cały czas myśleliśmy, że to nie prawda… A jednak… Z przykrością musimy przekazać wam informację, że w niedzielę…

Opublikowany przez KFA Aviators Mielec Wtorek, 6 września 2022

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj