23.9 C
Rzeszów
niedziela, 19 maja, 2024

Wielka obława na podkarpackich złodziei. Kradli w Austrii

REKLAMA

Rano ukradali w Austrii luksusowego SUV-a. Kilka godzi później leżeli skuci na poboczu drogi. Tak wpadło dwóch złodziei z Podkarpacia.

Podejrzani to 26 i 23-latek. W Austrii ukradli SUV-a marki Range Rover. Ruszyli do Polski, a w ślad za nimi podążyły austriackie służby. W kraju do działań włączyli się polscy policjanci. Na A1 na Śląsku doszło do pościgu.

Mężczyźni próbowali zgubić pogoń i zjechali w drogę krajową. Nic to nie dało. Wpadli na pobocze i uszkodzili pojazd w rowie. Wystrzeliły w nim poduszki powietrzne. Dalej dwóch oprychów zamierzało uciec pieszo, ale w końcu wystraszyli się strzałów ostrzegawczych w powietrze.

Strona austriacka zainicjowała procedurę uproszczonego postępowania sądowego ENA, w ramach którego dojdzie do przekazania przestępców do Austrii.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj