13 C
Rzeszów
środa, 22 marca, 2023

Poszedł na skróty i uwięziło go błoto

Ludzie! Ratunku! – niosło się wołanie z oddali. 54-latek może mówić o wielkim szczęściu, bo usłyszała go sąsiadka i zorganizowała pomoc. Mężczyzna przez kilka godzin nie mógł wydostać się z grząskiego błota. Tak mocno go trzymało!

REKLAMA

Do niecodziennego zdarzenia doszło pod Radymnem w powiecie jarosławskim. 54-latek wybrał się do sklepu, ale nieco wypił alkoholu. Kiedy na rauszu wracał do domu, postanowił pójść skrótem przez pola. I to go zgubiło. Przeorana, spulchniona ziemia okazała się bardzo grząska. Mężczyzna zapadł się w błocie po kolana. Nie był w stanie zrobić kroku. W końcu upadł i już tylko krzyczał, aby ktoś przyszedł mu z pomocą.

Jego wołanie niosło się pół kilometra. Na szczęście głos usłyszała sąsiadka, która wyszła na posesję. Sama nie była w stanie dostać się do mężczyzny, ale wezwała policjantów z komisariatu w Radymnie.

CZYTAJ TEŻ:  Czołówka w Szówsku. Ranne dziecko!

Mundurowi przybyli w samą porę, bo stan 54-latka coraz bardziej się pogarszał. Miał 2 promile alkoholu w organizmie, a to sprzyjało wychłodzeniu. Mocno zmarznięty nieszczęśnik został wydobyty z błota i dostarczony załodze pogotowia. Karetka zabrała poszkodowanego do szpitala na badania. Na koniec mężczyzna trafił do Izby Wytrzeźwień.

Najnowsze

Najnowsze

POGODA

Rzeszów
bezchmurnie
13 ° C
13.8 °
11.9 °
65 %
2.1kmh
0 %
śr.
12 °
czw.
16 °
pt.
16 °
sob.
13 °
niedz.
13 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu