6.1 C
Rzeszów
niedziela, 4 czerwca, 2023

Pociąg potrącił kobietę w pobliżu dworca w Sędziszowie Młp.

REKLAMA

Ropczyccy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tragicznego zdarzenia, do którego doszło w środę 29 czerwca na torach w Sędziszowie Małopolskim. W wyniku potrącenia przez pociąg osobowy zginęła kobieta. Tożsamość ofiary nie jest jeszcze znana.

Policjanci  wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku kolejowego. Kobieta została potrącona przez pociąg, w wyniku odniesionych obrażeń poniosła śmierć na miejscu. Do wypadku doszło wczoraj przed godz. 1 w rejonie dworca PKP Sędziszów Małopolski.

Opublikowany przez Ochotnicza Straż Pożarna – KSRG w Sędziszowie Małopolskim Środa, 29 czerwca 2022

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kobieta, która znajdowała się na torowisku została potrącona przez pociąg osobowy relacji Przemyśl – Praga. Na skutek odniesionych obrażeń, poniosła  śmierć na miejscu. Obsługa pociągu była trzeźwa. Tożsamość kobiety nie jest jeszcze znana.

Policjanci pod nadzorem prokuratora, prowadzili przez kilka godzin oględziny miejsca zdarzenia. Dokładne okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia zostaną wyjaśnione w prowadzonym postępowaniu

Najnowsze

Najnowsze

POGODA

Rzeszów
bezchmurnie
6.1 ° C
6.1 °
4 °
89 %
2.6kmh
0 %
niedz.
20 °
pon.
21 °
wt.
16 °
śr.
19 °
czw.
17 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu