24 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Pociąg potrącił kobietę w pobliżu dworca w Sędziszowie Młp.

REKLAMA

Ropczyccy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tragicznego zdarzenia, do którego doszło w środę 29 czerwca na torach w Sędziszowie Małopolskim. W wyniku potrącenia przez pociąg osobowy zginęła kobieta. Tożsamość ofiary nie jest jeszcze znana.

Policjanci  wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku kolejowego. Kobieta została potrącona przez pociąg, w wyniku odniesionych obrażeń poniosła śmierć na miejscu. Do wypadku doszło wczoraj przed godz. 1 w rejonie dworca PKP Sędziszów Małopolski.

Opublikowany przez Ochotnicza Straż Pożarna – KSRG w Sędziszowie Małopolskim Środa, 29 czerwca 2022

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kobieta, która znajdowała się na torowisku została potrącona przez pociąg osobowy relacji Przemyśl – Praga. Na skutek odniesionych obrażeń, poniosła  śmierć na miejscu. Obsługa pociągu była trzeźwa. Tożsamość kobiety nie jest jeszcze znana.

Policjanci pod nadzorem prokuratora, prowadzili przez kilka godzin oględziny miejsca zdarzenia. Dokładne okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia zostaną wyjaśnione w prowadzonym postępowaniu

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj