24 C
Rzeszów
piątek, 12 sierpnia, 2022

Najnowsze

Pociąg potrącił kobietę w pobliżu dworca w Sędziszowie Młp.

Ropczyccy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tragicznego zdarzenia, do którego doszło w środę 29 czerwca na torach w Sędziszowie Małopolskim. W wyniku potrącenia przez pociąg osobowy zginęła kobieta. Tożsamość ofiary nie jest jeszcze znana.

REKLAMA

Policjanci  wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku kolejowego. Kobieta została potrącona przez pociąg, w wyniku odniesionych obrażeń poniosła śmierć na miejscu. Do wypadku doszło wczoraj przed godz. 1 w rejonie dworca PKP Sędziszów Małopolski.

Opublikowany przez Ochotnicza Straż Pożarna – KSRG w Sędziszowie Małopolskim Środa, 29 czerwca 2022

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kobieta, która znajdowała się na torowisku została potrącona przez pociąg osobowy relacji Przemyśl – Praga. Na skutek odniesionych obrażeń, poniosła  śmierć na miejscu. Obsługa pociągu była trzeźwa. Tożsamość kobiety nie jest jeszcze znana.

Policjanci pod nadzorem prokuratora, prowadzili przez kilka godzin oględziny miejsca zdarzenia. Dokładne okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia zostaną wyjaśnione w prowadzonym postępowaniu

REKLAMA

Najnowsze

REKLAMA

POGODA

Rzeszów
zachmurzenie małe
24 ° C
24.1 °
22.6 °
60 %
4.6kmh
40 %
pt.
22 °
sob.
21 °
niedz.
27 °
pon.
27 °
wt.
29 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu