11.4 C
Rzeszów
sobota, 15 czerwca, 2024

Po zderzeniu z pociągiem z samochodu została miazga. Co z kierowcą?

REKLAMA

Groza na niestrzeżonym przejeździe w miejscowości Przysieki w powiecie jasielskim. Opel zderzył się z pociągiem. Z samochodu została miazga.

16 października około godz. 22, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Jaśle otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Przysiekach. Ruszyła akcja ratunkowa.

Z dotychczasowych wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący oplem nie zastosował się do znaku „STOP”. Wjechał na przejazd kolejowy, wprost pod nadjeżdżający pociąg relacji Kraków-Zagórz. Jego pojazd został zepchnięty kilkadziesiąt metrów dalej. Kierowca osobówki został ranny i trafił do jasielskiego szpitala. Załoga pociągu oraz jego pasażerowie nie odnieśli obrażeń. Zarówno kierowca opla jak i maszynista byli trzeźwi.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj