8.8 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Zostawiłeś auto bez biletu? Na tym parkingu zapłacisz 180 zł!

REKLAMA

Jedziesz do Media-Markt w Rzeszowie, a tam na okazałym parkingu… puściutko. Czyżby wszyscy wyjechali na wakacje? No chyba jednak nie.

Plac był zwykle zatłoczony i to nie zawsze przez klientów sklepu. Dotąd z parkingu chętnie korzystali ci, którzy np. dojeżdżają do pracy i nie chcą płacić za drogie parkowanie w centrum. Teraz i przed Media-Markt parking jest płatny. Tylko pierwsze 90 minut jest darmowe. Potem pierwsza godzina po czasie darmowym kosztuje 3 zł, natomiast drugie i każde następne 60 minut po czasie darmowym – 5 zł.

Brak biletu, albo przekroczony czas – oznacza opłatę dodatkową – 180 zł, chyba, że zapłacimy w ciągu 7 dni, wtedy taka kara wyniesie 95 zł.

I uwaga parking czynny jest 24 godziny 7 dni w tygodniu. Kasować bilet trzeba też w nocy. Na parkingu stoją parkomaty – takie same jak w centrum miasta. Trzeba podać nr rej. Jeśli od razu wciśniemy zielony przycisk „akceptuj”, wydrukuje się darmowy bilet. Jeśli chcemy przedłużyć postój, przyciskami określamy czas i płacimy – kartą albo monetami.

Zobacz też:

Nocują na parkingach w Bieszczadach. Dlaczego to zabronione?

Płatne parkowanie w Przeworsku. Pamiętaj o bilecie za szybą. Masz 10 minut

Parkowanie z komórką. Jak to działa? To najnowocześniejszy system w Europie!

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj