1.2 C
Rzeszów
poniedziałek, 5 grudnia, 2022

Najnowsze

Zostawiłeś auto bez biletu? Na tym parkingu zapłacisz 180 zł!

Jedziesz do Media-Markt w Rzeszowie, a tam na okazałym parkingu… puściutko. Czyżby wszyscy wyjechali na wakacje? No chyba jednak nie.

REKLAMA

Plac był zwykle zatłoczony i to nie zawsze przez klientów sklepu. Dotąd z parkingu chętnie korzystali ci, którzy np. dojeżdżają do pracy i nie chcą płacić za drogie parkowanie w centrum. Teraz i przed Media-Markt parking jest płatny. Tylko pierwsze 90 minut jest darmowe. Potem pierwsza godzina po czasie darmowym kosztuje 3 zł, natomiast drugie i każde następne 60 minut po czasie darmowym – 5 zł.

Brak biletu, albo przekroczony czas – oznacza opłatę dodatkową – 180 zł, chyba, że zapłacimy w ciągu 7 dni, wtedy taka kara wyniesie 95 zł.

I uwaga parking czynny jest 24 godziny 7 dni w tygodniu. Kasować bilet trzeba też w nocy. Na parkingu stoją parkomaty – takie same jak w centrum miasta. Trzeba podać nr rej. Jeśli od razu wciśniemy zielony przycisk „akceptuj”, wydrukuje się darmowy bilet. Jeśli chcemy przedłużyć postój, przyciskami określamy czas i płacimy – kartą albo monetami.

Zobacz też:

Nocują na parkingach w Bieszczadach. Dlaczego to zabronione?

CZYTAJ TEŻ:  Po 13 latach wróciły pociągi na linii Mielec - Padew

Płatne parkowanie w Przeworsku. Pamiętaj o bilecie za szybą. Masz 10 minut

Parkowanie z komórką. Jak to działa? To najnowocześniejszy system w Europie!

REKLAMA

Najnowsze

REKLAMA

POGODA

Rzeszów
zachmurzenie duże
1.2 ° C
2.2 °
-0.2 °
92 %
6.2kmh
100 %
pon.
7 °
wt.
7 °
śr.
2 °
czw.
2 °
pt.
2 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu