20.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Pirat przesadził z prędkością. To nie tor rajdowy!

REKLAMA

Świąteczny czas i wzmożony ruch. Każdy martwił się, aby bezpiecznie dotrzeć do celu, ale niektórzy nie liczyli się z bezpieczeństwem swoim i innych. W tym przypadku we właściwym miejscu i czasie byli policjanci. Dzięki nim, drogowy pirat zapłacił za swoją brawurę.

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle, każdego dnia starają się zapewnić bezpieczeństwo wszystkim, którzy podróżują drogami powiatu. Tylko od początku tego roku ujawnili 102 kierujących będących pod wpływem alkoholu lub narkotyków oraz 250, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Ponadto zatrzymali 503 dowody rejestracyjne.

Teraz, mundurowi ujawnili dwa przypadki przekroczenia „pięćdziesiątki” w obszarze zabudowanym. W Łężynach kierujący seatem jechał z prędkością 102 km/h, natomiast po godz. 11, w Jaśle, kierowca bmw pędził z prędkością 147 km/h. Obaj mężczyźni zostali ukarani wysokimi mandatami oraz zostały im zatrzymane prawa jazdy na 3 miesiące.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj