23.9 C
Rzeszów
niedziela, 19 maja, 2024

Pędził 228 km/h. Chciał sprawdzić ile wyciągnie BMW kolegi

228 km/h, po autostradzie A4 w powiecie przeworskim pędził 19-letni kierowca bmw. Myślał, że nikt go nie dogoni. Policjanci z grupy speed szybko usiedli mu na ogonie.

228 km/h, po autostradzie A4 w powiecie przeworskim pędził 19-letni kierowca bmw. Myślał, że nikt go nie dogoni. Policjanci z grupy speed szybko usiedli mu na ogonie. Błysnęły niebieskie koguty i młody szofer zjechał na pobocze. Potem tłumaczył się, że chciał wypróbować "jak pójdzie auto kolegi". Młodzieniec dozwoloną na tym odcinku prędkość, przekroczył o 88 km/h. Został ukarany dwoma mandatami. Dostał – 500 zł za prędkość + 100 zł za brak gaśnicy. Na jego konto trafiło 10 punktów karnych. FILM – nagranie z policyjnego wideorejestratora.

Opublikowany przez Wydarzenia Rzeszów/Podkarpacie Piątek, 17 września 2021
REKLAMA

Błysnęły niebieskie koguty i młody szofer zjechał na pobocze. Potem tłumaczył się, że chciał wypróbować „jak pójdzie auto kolegi”.

Młodzieniec dozwoloną na tym odcinku prędkość, przekroczył o 88 km/h. Został ukarany dwoma mandatami. Dostał – 500 zł za prędkość + 100 zł za brak gaśnicy. Na jego konto trafiło 10 punktów karnych.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj