2.5 C
Rzeszów
piątek, 1 grudnia, 2023

Pędził 228 km/h. Chciał sprawdzić ile wyciągnie BMW kolegi

228 km/h, po autostradzie A4 w powiecie przeworskim pędził 19-letni kierowca bmw. Myślał, że nikt go nie dogoni. Policjanci z grupy speed szybko usiedli mu na ogonie.

228 km/h, po autostradzie A4 w powiecie przeworskim pędził 19-letni kierowca bmw. Myślał, że nikt go nie dogoni. Policjanci z grupy speed szybko usiedli mu na ogonie. Błysnęły niebieskie koguty i młody szofer zjechał na pobocze. Potem tłumaczył się, że chciał wypróbować "jak pójdzie auto kolegi". Młodzieniec dozwoloną na tym odcinku prędkość, przekroczył o 88 km/h. Został ukarany dwoma mandatami. Dostał – 500 zł za prędkość + 100 zł za brak gaśnicy. Na jego konto trafiło 10 punktów karnych. FILM – nagranie z policyjnego wideorejestratora.

Opublikowany przez Wydarzenia Rzeszów/Podkarpacie Piątek, 17 września 2021
REKLAMA

Błysnęły niebieskie koguty i młody szofer zjechał na pobocze. Potem tłumaczył się, że chciał wypróbować „jak pójdzie auto kolegi”.

Młodzieniec dozwoloną na tym odcinku prędkość, przekroczył o 88 km/h. Został ukarany dwoma mandatami. Dostał – 500 zł za prędkość + 100 zł za brak gaśnicy. Na jego konto trafiło 10 punktów karnych.

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj