0.3 C
Rzeszów
piątek, 8 grudnia, 2023

Odwiedź Piknik Nauki Eksploracje

REKLAMA

Na to wydarzenie warto wybrać się całą rodziną. W sobotę przed Zamkiem Lubomirskich i przy fontannie multimedialnej w Rzeszowie wyrośnie namiotowe miasteczko. Startuje Piknik Wiedzy Eksploracje. Nieee…!!! To nie nudne wykłady dla kujonów. A wielka zabawa! Będą prezentacje, doświadczenia i ciekawe spotkania. Odkryj zatem tajniki wiedzy – zaszczep w sobie i w dziecku pragnienie poznania zjawisk i świata.

Piknik startuje w Rzeszowie 21 maja i odbywa się w godz. 11-17. Impreza ma stałych fanów, ale ci, którzy jeszcze nie mieli okazji brać udziału w imprezie mogą teraz przekonać się, że nie będzie to stracony czas.

Przygotowano mnóstwo atrakcji. Czynnych będzie aż 60 stoisk i każda dziedzina wiedzy będzie miała swój namiot – fizyka, matematyka, biologia, historia, kultura, czy lotnictwo. Z pewnością wiele fantów najnowszych technologii ucieszą łaziki marsjańskie, bolidy i drony. Na miejscu będzie można samemu przeprowadzić eksperymenty, albo zobaczyć jak się je robi. Będzie można podejrzeć świat przez mikroskop albo przez lunetę. Do dyspozycji będą również modele i interaktywne eksponaty.

Impreza jest darmowa!

Lokalizacja imprezy na mapie Google:

Piknik Nauki
Piknik Nauki | Fot. Piknik Nauki | Fot. http://www.pikniknauki.ur.edu.pl/

A tak się bawiono na Pikniku Nauki w Rzeszowie podczas wcześniejszych edycji – WIDEO:

Zobacz też:

Gry

Na płocie w bluzie wisiała fortuna! Co się z nią stało?

Przeworska wąskotorówka wróciła na tory. Sezon 2022 rozpoczęty! Kiedy kolejka kursuje, ile kosztują bilety?

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj