10.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Pijany wicedyrektor szpitala za kółkiem. Złożył rezygnację

REKLAMA

Świadkowie zatrzymali pijanego kierowcę. Okazało się, że to wicedyrektor szpitala w Rzeszowie. Mężczyzna usłyszał zarzuty, a w pracy został zawieszony. Okazało się, że wicedyrektor postanowił sam jednak złożyć rezygnację.

57-letni Marek W. wpadł w Rzeszowie na ul. Krzywoustego. Świadkowie dokonali tzw. obywatelskiego zatrzymania. Powiadomili policję. Wcześniej odebrali kierowcy audi kluczyki i uniemożliwili mu dalszą jazdę.

Podczas badania alkomatem, okazało się, że szofer ma 2 promile alkoholu w organizmie.

Okazało się, że kierowcą jest Marek W., wicedyrektor administracyjny Szpitala Klinicznego nr 1 w Rzeszowie. Po zdarzeniu trafił na zwolnienie lekarskie. Mężczyzna w środę usłyszał zarzuty w prokuraturze i złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze.

Mężczyzna stracił już prawo jazdy. Grozi mu do 2 lat więzienia.

Jeszcze w środę szpital wydał oświadczenie, w którym poinformował o zawieszeniu Marka W. w pełnieniu obowiązków. Okazało się jednak, że ten krok nie będzie potrzebny, bo wicedyrektor sam złożył rezygnację.

W piątek (17 grudnia) przysłał do szefa placówki e-maila. Jak wynika z informacji szpitala, rezygnacja została przyjęta. Marek W. przestaje być pracownikiem szpitala.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj