10.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Zawodowej solidarności nie było. Tirowcy wykluczyli czarną owcę

REKLAMA

Kiedy trzeba, tirowcy pomagają sobie w każdej sprawie. Ale nie w takiej sytuacji. Koledzy po fachu zablokowali szofera, który kierował wielotonową ciężarówką kompletnie pijany.

Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał 46-latek kierujący ciężarowym volvo. Mężczyzna zajechał swoim kolosem na teren stacji paliw w miejscowości Targowiska pod Krosnem.

Na placu wykonywał dziwne manewry. Inni kierowcy łapali się za głowy. Od razu zorientowali się, że obcokrajowiec jest kompletnie pijany. Tirowcy zablokowali pijaka i dali znać policjantom.

Kierowca volvo na widok funkcjonariuszy stał się bardzo agresywny, odmówił opuszczenia kabiny ciężarówki oraz poddania się badaniu stanu trzeźwości. Policjanci, wydostali awanturującego się kierowcę na zewnątrz pojazdu, a następnie doprowadzili go do szpitala, w celu pobrania krwi do analizy na zawartość środków odurzających oraz alkoholu w jego organizmie.

Mężczyzna w końcu trafił do policyjnego aresztu, gdzie poddał się badaniu stanu trzeźwości. 46-latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Ciężarówka wraz z naczepą została odholowana na parking strzeżony. 46-latkowi grozi wysoka grzywna, a nawet kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Zobacz też:

Kraksa lamborghini pod Rzeszowem. Takie auto kosztuje 2 miliony!

Dostałeś mandat, zapłacisz drożej za OC

Pędzili przez miasto jak pocisk

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj