23.9 C
Rzeszów
niedziela, 19 maja, 2024

Pijany ojciec zasnął pod drzewem, a synek błądził po lesie

REKLAMA

Zadziwiająca historia w lesie pod Raniżowem w powiecie kolbuszowskim. 11-latek błądził po lesie i szukał mamy. Ojciec, z którym wybrał się na spacer, upił się na umór i zasnął pod drzewem. W odnalezieniu się malca pomogli policjanci.

Ojca ścięło z nóg już o godz. 13. Synek był z nim w lesie i bardzo się przeraził. Z tatą nie było logicznego kontaktu. Po prostu usnął pod drzewem. Przerażony chłopiec zadzwonił z jego telefonu do matki i powiedział, że tata jest pijany, a on nie wie, gdzie jest i jak ma wrócić do domu.

Matka powiadomiła policję. Policjanci zadzwonili na telefon, z którego kontaktował się chłopiec. Funkcjonariusze jeździli po lesie radiowozem i cały czas utrzymywali przez komórkę kontakt z 11-latkiem, instruując go, jak ma znaleźć drogę by wyjść z lasu, a następnie kierować się do najbliższych zabudowań. Funkcjonariuszom pomagał 13-letni brat zaginionego, który także rozmawiał z nim przez telefon. Na szczęście po kilkudziesięciu minutach chłopiec poinformował, że znalazł jakieś zabudowania. Policjanci polecili, aby przekazał telefon dorosłej osobie. Kiedy w telefonie odezwał się głos dorosłej osoby, funkcjonariusze szybko ustalili, że chłopiec dotarł do Korczowisk i przyjechali po 11-latka.

Kiedy policjanci rozmawiali z odnalezionym chłopcem, z lasu wyszedł jego ojciec. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości 52-latka. Badanie wykazało ponad 3 promile alkoholu w jego organizmie.

W sprawie trwają dalsze czynności. Policjanci sprawdzają, czy 11-latek nie został narażony na niebezpieczeństwo.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj