23 C
Rzeszów
wtorek, 18 czerwca, 2024

Groza w Nowej Dębie – szarża pijaka z dożywociem

REKLAMA

Groza w Nowej Dębie. 29-latek doprowadził do wypadku. Kierował po pijanemu, a do tego miał dożywotnio odebrane prawo jazdy! Przez jego głupotę ucierpiał niewinny kierowca, sam też wylądował w szpitalu.

To prawdziwe bandyctwo drogowe. Mężczyzna jechał pijany, choć sąd właśnie za pijaństwo odebrał mu prawo jazdy. Zrobił to na zawsze, bo 29-latek odpowiadał za to samo przestępstwo dwa razy – w 2015 i 2020 r.

Jak widać, kara na recydywiście nie zrobiła wrażenia. Teraz znów pokazał, że prawo ma w nosie. Pędził przez Nową Dębę dostawczym oplem przez główną drogę, którą na dobę przejeżdża tysiące samochodów. Świat mu wirował w głowie i zboczył ze swojego pasa na sąsiedni, doprowadzając do czołówki z audi.

Obaj kierowcy zostali ranni i trafili do szpitala. Sprawca miał 1,24 promila alkoholu w organizmie. Za wypadek (jeśli ofiara odniosła obrażenia powyżej 7 dni) grozi mu surowsza kara. To jednak maksymalnie do 5 lat i 6 miesięcy więzienia.

303 226126
Siła zderzenia była potężna | Fot. KMP Tarnobrzeg
303 226125
Auta zostały poważnie rozbite | Fot. KMP Tarnobrzeg

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj