24 C
Rzeszów
sobota, 22 czerwca, 2024

Pijana 42-latka szalała na drodze w Zagórzu. Grozi jej 5 lat

REKLAMA

W Zagórzu w powiecie sanockim świadkowie byli przerażeni tym, co wyprawiała za kierownicą renault kobieta. Na złamanie karku uciekała przed policyjnym pościgiem, ryzykując życie swoje i innych ludzi. To nie mogło dobrze się skończyć i nie skończyło! Drogowy pirat wpadł autem na słup i wylądował w rowie.

W Zagórzu policjanci sanockiej drogówki dali sygnał do zatrzymania kierującej renault, która przekroczyła dopuszczalną prędkość o 41 km/h. Kobieta na widok patrolu, tylko wcisnęła gaz do dechy. Mundurowi włączyli w radiowozie koguty i ruszyli za nią w pogoń.

Drogowy pirat próbował zgubić policyjny ogon. To, co kobieta wyprawiała na drodze, tylko jeżyło włos na głowie. Przekraczała podwójną linię ciągłą, wyprzedzała karkołomnie sznur pojazdów, przejechała skrzyżowanie na czerwonym świetle.

== ALARM == Dzisiaj o godzinie 12:43 zostajemy zadysponowani do zdarzenia drogowego na ulicy Piłsudskiego w Zagórzu….

Opublikowany przez OSP KSRG Zagórz Piątek, 25 grudnia 2020

Swój rajd grozy zakończyła na zakręcie. Samochód wpadł do rowu i uderzył w słup. To policjanci, przed którymi tak bardzo uciekała, pierwsi pospieszyli jej na ratunek i wydobyli z rozbitego auta. Poturbowaną 42-latkę pogotowie zabrało do szpitala.

Okazało się, że mieszkanka powiatu sanockiego jest pijana. Miała 1,2 promila alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za liczne wykroczenia, ale także za ucieczkę i jazdę w stanie nietrzeźwym Grozi jej za to do 5 lat więzienia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj