22.2 C
Rzeszów
sobota, 23 września, 2023

Pijalnia czekolady w Millenium Hall. Największy taki lokal w Europie

REKLAMA

Pijalnia czekolady i to największa w Europie powstała w Rzeszowie. Jej adres to Millenium Hall. Aż 600 metrów kwadratowych sal pełnych pysznych łakoci!

Nowy lokal działa od soboty – 23 października na 2 piętrze Millenium Hall w pomieszczaniach, które do niedawna zajmował Klub Lukr.

Pijalnię otworzył znany mistrz cukiernictwa Mirosław Pelczar. To już trzeci jego firmowy punkt w regionie. Pierwszy powstał w Korczynie, a drugi na dworcu autobusowym w Sanoku.

Lokal w Millenium jest największy w Polsce i Europie. Na miejscu można zobaczyć jak wytwarzane są wyborne czekolady, praliny, trufle, kremy. I oczywiście można je posmakować.

Produkty nie są tanie, ale tu płaci się za najwyższą jakość i dbałość o każdy detal. Jeśli ktoś poszukuje naprawdę ekskluzywnego wyrobu, to pijalnia Pelczara jest świetnym wyborem.

Słodkości komponowane przez pana Mirosława są docenianie na świecie w licznych konkursach. A powstają na bazie jego autorskich receptur. Wszystko sam tworzy od podstaw. Sam też nadzoruje i koordynuje cały proces produkcji i pakowania produktów firmowanych jego nazwiskiem.

W pijalni w Millenium można poczuć się jak w nieco innej krainie. Oprawa jest wyjątkowa. Są palmy, największa makieta kolejki, która przewozi smakołyki i największa w Polsce fontanna czekolady! A zapachy? Tego nie da się opisać.

Rzeszów otwarty zapraszamy

Opublikowany przez Mirosława Pelczar Sobota, 23 października 2021

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA