10.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Pijalnia czekolady w Millenium Hall. Największy taki lokal w Europie

REKLAMA

Pijalnia czekolady i to największa w Europie powstała w Rzeszowie. Jej adres to Millenium Hall. Aż 600 metrów kwadratowych sal pełnych pysznych łakoci!

Nowy lokal działa od soboty – 23 października na 2 piętrze Millenium Hall w pomieszczaniach, które do niedawna zajmował Klub Lukr.

Pijalnię otworzył znany mistrz cukiernictwa Mirosław Pelczar. To już trzeci jego firmowy punkt w regionie. Pierwszy powstał w Korczynie, a drugi na dworcu autobusowym w Sanoku.

Lokal w Millenium jest największy w Polsce i Europie. Na miejscu można zobaczyć jak wytwarzane są wyborne czekolady, praliny, trufle, kremy. I oczywiście można je posmakować.

Produkty nie są tanie, ale tu płaci się za najwyższą jakość i dbałość o każdy detal. Jeśli ktoś poszukuje naprawdę ekskluzywnego wyrobu, to pijalnia Pelczara jest świetnym wyborem.

Słodkości komponowane przez pana Mirosława są docenianie na świecie w licznych konkursach. A powstają na bazie jego autorskich receptur. Wszystko sam tworzy od podstaw. Sam też nadzoruje i koordynuje cały proces produkcji i pakowania produktów firmowanych jego nazwiskiem.

W pijalni w Millenium można poczuć się jak w nieco innej krainie. Oprawa jest wyjątkowa. Są palmy, największa makieta kolejki, która przewozi smakołyki i największa w Polsce fontanna czekolady! A zapachy? Tego nie da się opisać.

Rzeszów otwarty zapraszamy

Opublikowany przez Mirosława Pelczar Sobota, 23 października 2021

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj