-12.5 C
Rzeszów
czwartek, 9 lutego, 2023

Najnowsze

Spadł pierwszy śnieg

Pierwszy śnieg na Podkarpaciu tej jesieni. Spadł 17 listopada, ale biało zrobiło się tylko gdzieniegdzie – w Bieszczadach, albo na wzgórzach w Połomi – 15 km od Rzeszowa.

REKLAMA

Ochłodzenie dotarło do naszego regionu. Odpowiada za nie arktyczne powietrze. Od rana padał śnieg, ale natychmiast się roztapiał. W Rzeszowie nie było po nim śladu. Temperatura wynosiła 1-2 stop. C. Ale biało było za to już 15 km na południe. Wyjechało wjechać na górę w Połomi, aby zobaczyć, że tu wszystko jest na biało.

A czego możemy się spodziewać w pogodzie w najbliższym czasie? Według Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej zima potrzyma przynajmniej do końca tego tygodnia. Spodziewane są opady śniegu, nawet 15 cm. Będzie też mróz. Nawet -10 stop. C.

CZYTAJ TEŻ:  Zima wróciła! Zasypało na biało

To już najwyższy czas, aby zmienić opony na zimowe. Niestety, w Rzeszowie w wielu warsztatach są bardzo długie kolejki. Niekiedy, trzeba czekać nawet dwa tygodnie.

Zobacz też:

Chcesz zmienić opony? Tyle musisz czekać w kolejce

To 14 McDonald’s na Podkarpaciu i pierwszy przy A4

REKLAMA

Najnowsze

REKLAMA

POGODA

Rzeszów
zamglenia
-12.5 ° C
-9.7 °
-14.3 °
91 %
1.5kmh
30 %
czw.
-0 °
pt.
-0 °
sob.
2 °
niedz.
2 °
pon.
3 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu