16.2 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

Spadł pierwszy śnieg

REKLAMA

Pierwszy śnieg na Podkarpaciu tej jesieni. Spadł 17 listopada, ale biało zrobiło się tylko gdzieniegdzie – w Bieszczadach, albo na wzgórzach w Połomi – 15 km od Rzeszowa.

Ochłodzenie dotarło do naszego regionu. Odpowiada za nie arktyczne powietrze. Od rana padał śnieg, ale natychmiast się roztapiał. W Rzeszowie nie było po nim śladu. Temperatura wynosiła 1-2 stop. C. Ale biało było za to już 15 km na południe. Wyjechało wjechać na górę w Połomi, aby zobaczyć, że tu wszystko jest na biało.

A czego możemy się spodziewać w pogodzie w najbliższym czasie? Według Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej zima potrzyma przynajmniej do końca tego tygodnia. Spodziewane są opady śniegu, nawet 15 cm. Będzie też mróz. Nawet -10 stop. C.

To już najwyższy czas, aby zmienić opony na zimowe. Niestety, w Rzeszowie w wielu warsztatach są bardzo długie kolejki. Niekiedy, trzeba czekać nawet dwa tygodnie.

Zobacz też:

Chcesz zmienić opony? Tyle musisz czekać w kolejce

To 14 McDonald’s na Podkarpaciu i pierwszy przy A4

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj