24 C
Rzeszów
sobota, 22 czerwca, 2024

Zdalne odwiedziny. Z małymi pacjentami łączyła się Pierwsza Dama!

REKLAMA

Także w szpitalu jest szkoła, a przez pandemię – tak jak w domu – nauka odbywa się zdalnie. Tym razem mali pacjenci z Rzeszowa i Łańcuta na monitorze zobaczyli specjalnego gościa. Na Teamsie połączyła się z nimi Pierwsza Dama – Agata Kornhauser-Duda.

Pani prezydentowa w piątek odwiedziła wirtualnie pacjentów różnych oddziałów Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie oraz Centrum Medycznego w Łańcucie.

Z uczniami rozmawiała o nauce, zainteresowaniach, zbliżających się świętach i nadziejach na nowy rok. Dzieci były też bardzo ciekawe. Pytały żonę prezydenta na przykład o to, jak święta spędza się w pałacu prezydenckim, a także jakie świąteczne tradycje wyniosła z rodzinnego domu. Uczniowie przygotowali też muzyczną niespodziankę.

Spotkanie zakończyły życzenia. – Wasza radość, pogoda ducha i humor są ogromnie ważne. Pielęgnujcie w sobie tę wspaniałą energię – mówiła na koniec Pierwsza Dama. Małżonka prezydenta wyraziła nadzieję, że przyszły rok przyniesie uczniom, nauczycielom i medykom wytchnienie, powrót do normalności i wiele zdrowia.

Para prezydencka przekazała uczniom szkoły szpitalnej upominki z logo prezydenckiej kancelarii. Dzieci wysłały do Pałacu Prezydenckiego własnoręcznie wykonane anioły.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj