20.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Pechowy upadek na schodach do kotłowni. 66-latek potrzebował pomocy

REKLAMA

Wielkiego pecha miał 66-latek z Jarosławia. Zeszedł do piwnicy, aby podłożyć ogień do pieca. Potknął się i upadł tak niefortunnie, że nie potrafił się podnieść. 88-letnia matka mężczyzny usłyszała wołanie ratunku, ale również ona była bezsilna, aby wydobyć syna z kotłowni. Na szczęście szybko na miejscu pojawili się policjanci.

Mężczyzna chciał tylko dołożyć opału do pieca. Aby się do niego dostać, trzeba zejść do piwnicy. A prowadzą do niej strome schody. Gospodarz właśnie na nich poślizgnął się i zaliczył poważny upadek. Cały się potłukł. Leżał nieruchomo i tylko zwijał się z bólu. Nie był w stanie nic zrobić. Mógł jedynie czekać na pomoc.

Matka szukając ratunku dla syna wykręciła numer alarmowy i połączyła się z policją. Patrol był w kilka minut na miejscu. Dojechała też karetka. Policjanci wraz z ratownikami medycznymi wynieśli poszkodowanego z piwnicy.

66-latek został przewieziony do szpitala. Trafił trafił pod opiekę lekarską.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj