18.8 C
Rzeszów
niedziela, 23 czerwca, 2024

Partia Polska2050 popiera Konrada Fijołka

REKLAMA

-To jest kluczowy moment w historii Rzeszowa. Ale to także kluczowy moment dla polskiej polityki – mówił o nadchodzących wyborach na prezydenta Rzeszowa Michał Kobosko, przewodniczący partii Polska2050. Poparł on w nich Konrada Fijołka, kandydata na prezydenta Miasta.

– Nie ma już obozu tzw. Zjednoczonej Prawicy. Ten obóz się rozpada na części. Widzimy władzę, która pęka, która jest wzajemnie skłócona. Mamy kandydatkę pana prezesa Kaczyńskiego i mamy kandydata pana prezesa Ziobry. Te dwa obozy, które ze sobą walczą na noże, postanowiły walczyć także w Rzeszowie, wykorzystując kandydatów, którzy nie znają tego miasta ani realnych potrzeb – podkreślił Michał Kobosko.

Michał Kobosko zaznaczył, że sukces któregokolwiek z kontrkandydatów Konrada Fijołka oznacza dla Rzeszowa przeniesienie kłótni z Warszawy na grunt rzeszowski, a to nic dobrego miastu nie przyniesie.

– Konrad Fijołek jest jedynym konkretnym kandydatem na Prezydenta Rzeszowa – zaznaczył Kobosko. – Nikt go nie przywiózł, nikt go nie musiał zaznajamiać ze sprawami miasta, a do tego jest samorządowcem z krwi i kości, a to samorząd zna najlepiej potrzeby ludzi i wie jak je zaspokajać.

Konrad Fijołek, dziękując mieszkańcom Rzeszowa za codzienne wsparcie, podczas spotkań, spacerów i to, w mediach społecznościowych, podkreślił: – To co się stało w Rzeszowie to rzecz niezwykła i historyczna. Udało się połączyć lokalne siły obywatelskie i stowarzyszenia ze wsparciem wszystkich prodemokratycznych sił politycznych w kraju.

– Ze wsparciem partii Polska2050 będziemy walczyć o ekologię, o rezygnację z węgla i zmniejszenie smogu- powiedział Konrad Fijołek.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj