21.6 C
Rzeszów
wtorek, 16 lipca, 2024

Za czwartą godzinę płacisz

Parkingowa rewolucja przy E. Leclercu

REKLAMA

Parkingowy plac przy markecie E. Leclerc mocno przerzedzony. I to w zwykły dzień targowy! Czyby wszyscy wyjechali już na wakacje? Odpowiedź znajduje się na tablicach. Za parkowanie trzeba teraz płacić. Darmowe są tylko pierwsze 3 godziny.

Parking przy hipermarkecie staje się kolejną płatną strefą. Dotąd korzystali z niego nie tylko klienci. Także osoby przyjeżdżające do miasta do pracy. Aby oszczędzić na parkowaniu w centrum, woleli zostawić auto pod sklepem i przejść pieszo, lub podjechać autobusem. Teraz także tu parkowanie auta staje cię płatne.

Darmowe są tylko pierwsze 3 godziny. Potem każda kolejna kosztuje 5 zł. Uwaga! Trzeba pobrać bilet z automatu. Opłata dobowa wynosi 100 zł. Obsługa parkingu zastrzega również, że może być naliczana opłata dodatkowa – 150 zł za brak biletu. Można ją otrzymać nawet wtedy, gdy bilet nie jest wyłożony w dobrze widocznym miejscu, nie posiada np. wpisanego nr rejestracyjnego, albo nie została uiszczona opłata za płatne godziny postoju.

Parking płatny obowiązuje cały czas, w każdy dzień tygodnia, także wtedy, kiedy centrum nie pracuje, np. w niehandlowe niedziele.

Na ternie parkingu obowiązuje prędkość do 10 km/h. Nie wolno prowadzić działalności: przeprowadzania zbiórek, akcji marketingowych. Dokładne postanowienia są wymienione w wywieszonym na tablicy regulaminie.

Sąsiedni parking znajduje się przy CH PLAZA, która planuje wprowadzenie systemu poboru opłat dopiero w okresie wakacyjnym.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj