20.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 lipca, 2024

W tym miejscu można się całować tylko minutę!

REKLAMA

W tym miejscu urzędnicy pozwalają całować się tylko jedną minutę! Jest pan, który tego dyskretnie pilnuje. Przed rozkopanym dworcem PKP w Rzeszowie zrobiono koperty na czułe pożegnania i szybką podwózkę pasażera na pociąg. I uwaga! Kiedy jest po wszystkim nie jemy, a jedziemy!

Parking „pocałuj i jedź” przed dworcem PKP w Rzeszowie opatrzony jest oryginalną tablicą informacyjną. I nie chodzi o literówkę w słowie „jedź”. Mamy czasowy limit na pożegnanie przypieczętowane całusem. W sumie możemy zatrzymać się w tym miejscu tylko na minutę.

Obecnie okolice dworca to jeden wielki plac budowy. Powstaje tu Rzeszowskie Centrum Komunikacyjne (RCK). Ma być gotowe jesienią 2023 r. Będzie wielki podziemny parking, a przed budynkiem dworca, który także zostanie odnowiony, powstaną przystanki. Będziemy mogli wygodnie przesiąść się z pociągu na autobus. Przy samym gmachu powstanie również strefa Kiss & Ride. Na razie tymczasowa działa na ul. Grottgera po stronie kamienic. Koperty na chodniku oznaczone K+R są wymalowane żółtą farbą. Dostępnych jest 8 stanowisk.

Parking pocałuj i jedź przed dworcem PKP w Rzeszowie: Potrzebne dodatkowe tablice

W okolicy dworca z powodu budowy panuje teraz wielkie zamieszanie. Przydałyby się jeszcze osobne tablice informacyjne ze strzałkami. Kiedy byliśmy na miejscu, na ulicy zaczepiło nas kilka zdezorientowanych osób z pytaniem: „Jak dojść na dworzec?”

W tym miejscu urzędnicy pozwalają całować się tylko jedną minutę! Jest pan, który tego dyskretnie pilnuje. Przed…

Opublikowany przez Wydarzenia Rzeszów/Podkarpacie Wtorek, 28 czerwca 2022

Zobacz też:

Tak będzie wyglądać Rzeszowskie Centrum Komunikacyjne

To będzie turystyczny hit. Kolejka gondolowa gotowa na otwarcie. Znamy cennik

Znów można pluskać się na otwartych basenach. Po ile bilety?

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj