23.9 C
Rzeszów
niedziela, 19 maja, 2024

Pana Witka zna cała Polska. Jak stał się bohaterem internetu i twarzą Galerii Krosno?

REKLAMA

„Jest jedyną osobą, która kojarzy mi się z Krosnem” – pisze ktoś w komentarzu z Polski. Chodzi o pana Witka, który kilka lat temu nieoczekiwanie stał się twarzą centrum handlowego. Był jedynym mężczyzną, który startował w konkursie, a wygrał dzięki spontanicznej akcji użytkowników serwisu Wykop.pl.

O panu Witku znów zrobiło się głośno, a to za sprawą Dnia Kobiet. To właśnie on 8 marca wręczał tulipany klientkom Galerii Krosno. Model przypomniał wszystkim o świecie pań, a centrum – zamieszczając wpis o akcji na Facebooku – przypomniało, kto nadal jest jego ambasadorem.

„Kwiaty od Pana Witka liczą się podwójnie!” – napisała w komentarzu internautka.

„Żałuję, że nie jestem kobietą” – dodał inny użytkownik.

Popularność pana Witka stała się nieoczekiwana. Pokazała czym są spontaniczne akcje w internecie, zwłaszcza kiedy trafiają do specyficznej grupy użytkowników. Tak jest na Wykop.pl. Konkurs był urządzony w 2019 r. Wystarczyło, że ktoś nagłośnił sprawę i zachęcił: „W jakiejś małej miejscowości na Podkarpaciu jest konkurs na twarz Galerii Krosno. W konkursie dziewczyny mają po 1000 głosów, a jedyny facet w zestawieniu ledwie 30. Zróbmy dobry uczynek i 'polubmy’ go, żeby wygrał” – napisał użytkownik serwisu.

I się zaczęło. Wygrał pan Witek. Z całej Polski zebrał ponad 24 tysiące głosów. Został twarzą galerii i zdeklasował swoje rywalki, dając tym samym osobom, które na niego stawiały, wielki powód do satysfakcji.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj