0.9 C
Rzeszów
czwartek, 7 grudnia, 2023

Pana Witka zna cała Polska. Jak stał się bohaterem internetu i twarzą Galerii Krosno?

REKLAMA

„Jest jedyną osobą, która kojarzy mi się z Krosnem” – pisze ktoś w komentarzu z Polski. Chodzi o pana Witka, który kilka lat temu nieoczekiwanie stał się twarzą centrum handlowego. Był jedynym mężczyzną, który startował w konkursie, a wygrał dzięki spontanicznej akcji użytkowników serwisu Wykop.pl.

O panu Witku znów zrobiło się głośno, a to za sprawą Dnia Kobiet. To właśnie on 8 marca wręczał tulipany klientkom Galerii Krosno. Model przypomniał wszystkim o świecie pań, a centrum – zamieszczając wpis o akcji na Facebooku – przypomniało, kto nadal jest jego ambasadorem.

„Kwiaty od Pana Witka liczą się podwójnie!” – napisała w komentarzu internautka.

„Żałuję, że nie jestem kobietą” – dodał inny użytkownik.

Popularność pana Witka stała się nieoczekiwana. Pokazała czym są spontaniczne akcje w internecie, zwłaszcza kiedy trafiają do specyficznej grupy użytkowników. Tak jest na Wykop.pl. Konkurs był urządzony w 2019 r. Wystarczyło, że ktoś nagłośnił sprawę i zachęcił: „W jakiejś małej miejscowości na Podkarpaciu jest konkurs na twarz Galerii Krosno. W konkursie dziewczyny mają po 1000 głosów, a jedyny facet w zestawieniu ledwie 30. Zróbmy dobry uczynek i 'polubmy’ go, żeby wygrał” – napisał użytkownik serwisu.

I się zaczęło. Wygrał pan Witek. Z całej Polski zebrał ponad 24 tysiące głosów. Został twarzą galerii i zdeklasował swoje rywalki, dając tym samym osobom, które na niego stawiały, wielki powód do satysfakcji.

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj