24 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Szedł przez miasto w samej piżamie. Potrzebował pomocy

REKLAMA

Pusta ulica, chłodna noc i starszy pan, ubrany tylko w piżamę, który bez celu włóczył się po Jaśle. Na szczęście w porę zwrócił uwagę ludzi, którzy powiadomili policję. Mężczyzna potrzebował pomocy.

Policjanci z jasielskiej komendy, którzy otrzymali zgłoszenie o tej dziwnej postaci, szybko wyruszyli na poszukiwania. I dobrze zrobili, bo gdy już znaleźli mężczyznę, okazało się, że to pacjent szpitala, który z niewiadomych przyczyn uciekł.

Nie był to łatwy przypadek – 73-latek nie wiedział, jak się nazywa, ani gdzie mieszka. Policjanci natychmiast zareagowali i zadbali o to, aby poczuł się bezpiecznie. Przewieźli go z powrotem do szpitala, gdzie zajął się nim personel. Mężczyzna wrócił na oddział i pozostał pod opieką specjalistów.

Jasielscy policjanci dobrze wypełnili swoje zadanie. Pokazali, że można liczyć na nich w każdej sytuacji. Sami natomiast powinniśmy pamiętać, że jeśli widzimy kogoś, kto może potrzebować pomocy, nie wahajmy się dzwonić na numer alarmowy 112.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj